Öğrenci Deneyimleri

 

 

En zor şartlarda bile motive olmasını, mutlu kalmayı, ayakta durmayı ve işimi yürütmeyi öğrendim.

R.D., İspanya (Toros Üniversitesi)

 


Çalıştığım kurumda Türkçe, İngilizce ve Felemenkçe konuşulması teknik dil becerimin gelişmesine hem de profesyonel anlamda yabancı dil bilgisine sahip olmama etken oldu. Başka kültürleri tanıma, yeni yerler görme ve farklı milletlerden insanları tanıma şansı edinirken, özellikle dünyada olan global bakış açımı geliştirme fırsatı buldum. Alanım olan psikoloji ile ilgili güncel gelişmeleri daha yakından takip edebilme şansı edindim

N.B., Hollanda (Toros Üniversitesi)

 


Thanks to Erasmus internship, i practiced my English teaching skills as real life challenges and the techniques we learned at schools are not the same totally. When i saw thati can teach students from another culture, country i felt self-confident. And now i feel that i can teach any students from any level,age,culture,etc.

S.K., İspanya (Çukurova Üniversitesi)


Kısa bir serüven yaşadığım Varşova şehrinde oldukça keyifli ve yararlı bir Erasmus tecrübesi yaşadım. Farklı kültürlerden farklı farklı arkadaşlar edindim, yeni yerler gezip yeni yerler gördüm, farklı tatlar keşfettim.

V.G., Polonya (Çukurova Üniversitesi)


Yaşadığım bütün bu güzel tecrübeler ve dostluklar için çok mutluyum. İyi ki bu stajı

yapmışım! Bu unutulmaz deneyimi bana yaşatan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

K.K. Romanya (Çukurova Üniversitesi)


This internship was a great benefit in completing my studies by doing academic work. Life in Germany was very beautiful. Having travelled many times I had the opportunity to see many places. This internship was a great opportunity for my career and I think that I appreciate it very well.

N.S. Almanya (Çağ Üniversitesi)